תיקון macbook

Table of Contents

RESCUECOM פרסמה רשימה של טיפים מועילים למשתמשי מקינטוש המתמודדים עם בעיות בתיקון מחשבים כדי לפתור אותם. על פי מספר דיווחים, אפל מאפשרת כעת לתיקונים עצמאיים לעזור במכשירי Mac שאינם מובטחים. זהו אותו מתקן שהציגה אפל בסוף השנה שעברה כאשר האריכה את האחריות לתיקונים באייפון, מתוך ציפייה שאפל – חנויות מבורכות – תשתמש בחלקי אפל כדי לפתור את הבעיה.

אם אתה מרגיש אמיץ ורוצה לקבל מידע נוסף על מצבו של ה- Mac שלך

כגון חיי הסוללה שלו, אתה יכול להשתמש באבחון השירותים של אפל אם תרצה בכך, בתנאי שה- Mac אינו חדש מדי. גיל המכונה יחליט אם יש להשתמש ב- Apple Diagnostic או ב- Apple Hardware Test, אך שניהם מבצעים את אותה העבודה ומשתמשים באותם קיצורי דרך. שניהם מתמחים בתיקון כל הדגמים של מחשבי אפל, ורבים מהם אוהבים אותם, כך ש- ubreakifix ישמח לעזור אם הוא זקוק לתיקון עבור מק. אתה יכול להחזיר אותו לפעולה תוך זמן קצר והוא יהיה מוכן לשימוש בעוד כמה ימים, אם לא שעות.

יש אתר מעולה שנותן שירותים של תיקון מקבוק
או לחילופין, כדי להפוך את תיקוני ה- MacBook לפחות בלתי סבירים, אנו נסקור שירותי תיקונים שונים עבורך אם יש לך MacBook Pro, MacBook Air או MacBook, בין אם אתה מבצע את התיקון בעצמך ובין אם לא. אם אתה מביא MacBook Pro בהתאמה אישית מלאה (או אפילו דגם ישן יותר) ולא חושב שנוכל לעזור, נראה לך את הדרך ונספר לך איזו גרסת אפל היא הטובה ביותר והאם החלפה של המכשיר עשויה להיות כדאית יותר. חֲלוּפָה.

אם אתם מחפשים תיקון

נדון באיזה תיקון עושים את ה- Gophermods Mac שלכם, ואנו מצפים שהתמחור יהיה חלק מההחלטה שלכם. אם אתם מחפשים שירותי תיקונים עבור ה- MacBook Pro, ה- MacBook Air או ה- MacBook Mini שלכם, אל תסתכלו רחוק יותר ממרכז התיקונים של אפל הקרוב אליכם. קח את המחשב הנייד השבור של Apple לחנות תיקונים מורשית, שם אתה עשוי לקבל מבצע זול יותר מזה של אפל. כל מרכז תיקונים שונה, אך גם אם סדנה מאושרת משתמשת בחלקי אפל, אני חושד שעלות התיקון גבוהה בהרבה מעלויות ההרשאה.

לקיחת המכשיר שלך לסדנה לא מורשית שאתה סומך עליה אינה אפשרות ריאלית, במיוחד אם יש לך תביעות אחריות, לא רכשת את AppleCare, או שאתה עומד בפני הצעת תיקונים מסיבית מאפל.

לכן עדיף לגלוש לאתר הבא בשביל תיקון מקבוק   

התקשר לתמיכה של Apple או קבע פגישה בבר Genius בחנות Apple המקומית שלך

אך צעדים אלה לא יעזרו לך לפתור את הבעיה. אם נראה כי ה- Mac שלך עובד כרגיל, מומלץ להזמין פגישת תיקון בחנות תיקונים מורשית בקרבתך, כגון מרכז התיקונים של אפל. תוכל לגלות מי אישר אותך על ידי תיקון המחשב, התקשרות אליו או שליחת דוא"ל.

מבנה התיקונים של אפל נע בין $ 300 ל- $ 849

תלוי אם ה- MacBook שלך מטופל או לא. אם אתה זקוק לסוללה חדשה, ספק כוח או חלקים אחרים עבור ה- Mac שלך, החלקים והשירותים שאתה מחפש עשויים שלא להתנהג כפי שהם היו עושים עבור תיקון של אפל, אז קנה AppleCare. תחזוקת המחשב הנייד שלך: כמה עולה אחזקת מקבוק ב- Apple? התיקון של אפל יעלה לכם סך של 1,000 דולר, בתוספת עלות התיקון עצמו וכל תשלום נוסף.

למעשה

התברר שאשתי שפכה בטעות מים על ה- MacBook Pro שלה, ותיקון יעלה לי כמעט באותו מחיר ששילמתי עבור המחשב הנייד כשקניתי אותו משופץ. קיבלתי את AppleCare עבור ה- MacBook שלי כשקנינו את המחשבים הניידים, מה שיעזור לכסות את עלויות התיקון. תיקון נזקי הנוזלים באמצעות Apple Care היה עולה 300 דולר במרכז התיקונים של אפל, בתוספת 500 דולר בתשלומים נוספים בסך 1,000 דולר.

מי שחושב שיש לו מקבוק שנפגע במים צריך להביא את המכשיר ליד תיקון אוריאה

על סמך הצעות המחיר, אני חושד שאפל תחליף את לוח ההיגיון במהלך התיקון, הכולל את לוח האם, המעבד, הזיכרון ומספר רכיבים אחרים. יתכן וצוות התיקונים של אפל יחליף שבב יחיד, אך אפל אינה לוקחת סיכונים בגישה זו בכל הנוגע לתיקונים, במיוחד ב- MacBook Pro. הסדנה תחליף ככל הנראה את השבבים הנפרדים, בעוד שאפל כנראה הייתה מחליפה את כל לוחות הלוגיקה המחזיקים את החלקים החשובים ביותר של המחשב הנייד.

אם מחשב Mac זקוק לתיקון עקב בעיה באינטרנט או בחיבור לרשת או אם אתה מתקשה להתחבר לרשת

השתמש בכלי האבחון האלחוטי של Mac. זה יכול לתקן בעיות שעלולות להאט את ה- Mac שלך, למשל. אם ברצונך לשדרג לגירסה האחרונה של MacOS התואמת ל- Mac שלך, עליך להתקין את Macos בצורה נקייה. תוכל גם להשתמש בכלי התיקון החינמי של אפל למחשבי Mac או Mac Pro במחשב MacBook Pro או MacBook Air שלך אם ברצונך לבצע "התקנה נקייה" של MacOS.

You can also get a listing of

Most individuals prefer

So it is okay to give it out to get a cost and market it to someone else for a affordable-papers.net benefit.

using the next person when they're researching a subject and they don't have enough time to write it from the first man.

the various essay subjects to write on depending on your requirements and then sit back and enjoy the process of placing the best papers together.

דילוג לתוכן