שיטות טיפול בתחום הפודיאטריה

Table of Contents

תחום הפודיאטריה אולי לא ממש מוכר לכם, אך מדובר על אחד מהתחומים הכי חשובים שיש. התחום הזה כולל בתוכו את כל הנושא של רפואת כפות הרגליים. הם אולי נראים לכם כמו חלק שולי בגוף, אך מדובר על אחד מהחלקים הכי חשובים שיש. אם כפות הרגליים לא יהיו בריאות, אזורים אחרים בגוף עלולים להיות בבעיה רצינית. כי בעיות בכפות הרגליים עשויות להיות משמעותיות מאוד. זוהי הסיבה שאתם לא יכולים להתפשר ולהכיר את שיטות הטיפול השונות. שיטות הטיפול הכי רלוונטיות בתחום הפודיאטריה על פי אנדי קרף.

 

טיפולים בלייזר

שיטות הטיפול החדשניות ביותר בתחום הפודיאטריה מתבצעות בשיטת הלייזר. מדובר על השיטה היעילה ביותר, זאת שניתן לסמוך עליה שתביא תוצאות. בשונה משיטות אחרות שהתבררו בדיעבד בתור שיטות פחות יעילות, כאלה שלא ניתן לסמוך עליהם. זוהי הסיבה כי כיום ברוב המרפאות אנדי קרף משתמשים בשיטת הטיפול הזאת. שיטת הטיפול שמביאה את ההצלחה הכי משמעותית שיש. בזכות הכניסה של הלייזר לחיינו ניתן להגיד כי גם זמני הטיפול עצמם התקצרו במיוחד בהשוואה למה שהיה קורה בעבר.

 

טיפולים עם אביזרים אורטופדיים

עוד שיטת טיפול יעילה מאוד היא שיטת טיפול באמצעות אביזרים אורטופדיים. אתם בוודאי מכירים את המדרסים, אך יש עוד לא מעט שיטות טיפול אחרת במרפאה של אנדי קרף. גם שיטות הטיפול הללו הן שיטות טיפול יעילות, אך הן דורשות המתנה ארוכה יותר. המתנה להשגת התוצאות הרצויות, המתנה שיכולה לקחת זמן רב. יש כאלה שמגיעים למצב שבו הם פשוט לא יכולים להמתין יותר עד להשגת התוצאות בשיטת הטיפול הזאת.

 

איך תדעו איזה שיטה מתאימה לכם?

מכיוון שיש לא מעט שיטות שונות, מוטב כי את הבחירה הסופית יבצע אורטופד מוסמך או איש מקצוע עם ניסיון. הוא ידע בדיוק לאבחן את המצב, וכמובן ינסה להבין מה נכון לעשות ומה לא נכון לעשות. מוטב כי את הבחירות הסופיות לא תבצעו באופן עצמאי, במקרה כזה תצטרכו לשלם על כך ביוקר. מוטב כי את ההחלטה הסופית יבצע איש מקצוע שמכיר את עולם הפודיאטריה על בוריו.

דילוג לתוכן