הרבליסטה

Table of Contents

יש כל כך הרבה דרכים שונות להיות הרבליסט, אבל הנה כמה דברים שאתה צריך לדעת בכדי להיכנס לתחום רפואת הצמחים, כולל רכישת תואר הוליסטי של רפואה, ריפוי ותזונה. ה- AHG פרסם הנחיות להכשרת הרבליסטים קליניים, הכוללות הכשרה בשימוש בצמחי מרפא, צמחי מרפא מכל הסוגים, כמו גם תזונת צמחי מרפא ורפואה הוליסטית.

על הסטודנטים לסיים תחילה קורס מבוא לרפואת צמחי מרפא ובוטניקה לפני שהם מתוודעים יותר לאימון צמחי מרפא קליניים כגון תזונת צמחי מרפא ורפואה הוליסטית

עם זאת, עליך להשלים קורסים ברמת צמחי מרפא ורפואה שהוסמכו על ידי האגודה האמריקאית לקידום מדע במדעי הבריאות (AHG), המהווה חלק ממשרד הבריאות והשירותים האנושיים בארה"ב.

אם כבר עבדת עם מומחה לצמחי מרפא קליניים

תוכל להמליץ עליו לקורס צמחי מרפא – ידידותי. תוכנית הצמחים המקומית שלך עשויה גם להיות מוכנה להציע הכוונה לחברים בעלי אוריינטציה בוטאנית בקהילה שלך. אתה יכול גם לחדד את כישוריך על ידי עבודה עם צמחי מרפא או עשבי תיבול מבוססים כדי לספק להם את צמחי המרפא ואת שמני הריפוי החיוניים הדרושים להם לצורך תרגולם הרפואי.
לעוד פרטים על הרבליסטה כדאי לבקר באתר cutzar.co.il

אם ברצונך לעבוד עם צמחי מרפא אינטואיטיביים העובדים ברפואת צמחי מרפא ורוח

ייתכן שתעדיף גישה שונה לחלוטין. זו לא הדרך היחידה שתוכל לעשות זאת, ותוכל לעשות זאת על ידי עבודה במגוון תחומים הקשורים לרפואה טבעית, כמו בוטניקה, בוטניקה או צמחי מרפא.

אם אתם סקרנים לגבי צמחי מרפא וסיימתם הכשרה של צמחי מרפא, אנא בקרו ברשימת הצמחי מרפא.

כל החברים הם בעלי תואר ברפואת צמחים או שווה ערך

הם בעלי כישורי אבחון זהים לזה של רופא המשפחה והוכשרו והוכשרו כצמחי מרפא במשך שנתיים לפחות. מטופלים רבים מופנים למומחים בצמחי מרפא לטיפול על ידי רופא המשפחה ואין חובה לרשום תרופות צמחיות שניתן להשתמש בהן עם תרופות או טיפולים אחרים. הרבליסטים עובדים בעיקר עם אנשים שכבר פתוחים לצמחי מרפא ונטורופתיה. במקום להסתמך לחלוטין על תרופות מערביות קונבנציונליות, אנשים עם דלקת פרקים יכולים לחפש מוצרים צמחיים ואת המומחיות של מומחה לצמחי מרפא בכדי להקל על התסמינים שלהם באופן טבעי מבלי להסתמך לחלוטין על תרופות קונבנציונליות או מערביות.

בידי מומחה צמחי מרפא קליני מוסמך

צמחי מרפא מציעים אפשרות טיפול נהדרת למחלות לב וכלי דם. דבר אחד לזכור: צמחי מרפא אינם יכולים לבצע אבחנות רפואיות ללא תואר רפואי. עבור אנשים שאינם מקצוענים, בחירה עצמית של צמחי מרפא ואבחון עצמי לעולם אינם צריכים להחליף אבחון מוכשר כתחליף לתרופות מרשם.

מדינות מסוימות דורשות רישיונות נוספים לכל מי שמציע תרופות צמחיות

אז אם אתה רוצה להיות צמחי מרפא, שאל את מחלקת הרישוי הממלכתית שלך. תואר בצמחי מרפא או בבית ספר יכול להכשיר אותך לקבלה כרופא או אחות או להכשרה כמומחה בגידול, ייצור צמחי מרפא ומתן טיפול בצמחי מרפא לאחרים. אם אתה מעוניין להשתמש ברפואת צמחים כחלופה לתרופות מרשם למחלות לב וכלי דם, בית הספר לרפואת צמחים מתאים בדיוק עבורך. זכור, אם תרופת הצמחים שלך נמכרת ללא מרשם, ייתכן שתרצה להזדמנות לדבר עם הרופא שלך לפני שתתחיל כל סוג של תרופת צמחים כדי לוודא שהיא אינה פועלת עם תרופות מרשם. כאשר ברבליסטים מקבלים הסמכה, אומר ברג, הם יכולים לצפות להכשרה בפיזיולוגיה וללמוד בדיוק כיצד צמחי מרפא משפיעים על חלקים שונים בגוף. רבים מאלו העוסקים בשיטות הוליסטיות יכולים לכלול גם צמחי מרפא, כולל דיקור, עיסוי, יוגה, דיקור וצורות אחרות של רפואה הוליסטית. מרפאים מסורתיים הם גברים ונשים עם ניסיון וחוכמה, ולחלקם יש השפעות נוירו-ספטיות ומרגיעות חזקות.

צמחי מרפא קליניים נוטים להתמקד בגישה מדעית לצמחי מרפא ולגוף

אך הם יכולים לעבוד גם במגוון תחומים אחרים, כגון רפואה, תזונה, בריאות, רפואה וחינוך רפואי. מרפאים מסורתיים, שלא לדבר על מתרגלים אלטרנטיביים ואנשי מקצוע הוליסטיים אחרים בתחום הבריאות, עובדים במשרה חלקית עבור חנויות טבע ומפיצים יצרנים בתחומים קשורים. אתה יכול לקבל חיבורים ותלוש משכורת קבוע עם תחילת העסקה.

בארצות הברית

להיות צמחי מרפא זה אזור אפור קטן, שכן ישנם אלפי צמחי מרפא עצמאיים שאינם מוסמכים ואינם מורשים במקצוע. ניתן לקרוא לחלק מהמתרגלים הרבליסטים רשומים דרך גילדת הרבליסטים האמריקאית. כאמור לעיל, אין הסמכה או מערכת הסמכה רשמית לאישור רפואת צמחי מרפא, אך תוכל להגדיר פרקטיקה משלך כל עוד יש לך תואר מוכר ברפואת צמחים. צמחים "שלא בהכרח מורשים על ידי רופא, ויש צמחים שאינם בהכרח רופאים מורשים.

הרבליסטים חייבים ללמוד כישורים רבים

כולל הפצת תרופות צמחיות, ולשמור על הסמכתם באמצעות ה- AADP. תוכלו לבחור מבין מגוון תוכניות צמחיות מבוססות רשת, כגון תוכנית ההסמכה האמריקאית לצמחי מרפא. יש להן מגוון רחב של תוכניות המכסות כל דבר, החל מגידול צמחי מרפא וכלה בהכשרה בשימוש בצמחי מרפא ברפואה וצמחי מרפא. חלק מתוכניות אלה כוללות צמחי מרפא מוסמכים. כמו גם תוכניות הסמכה והסמכה אחרות לרופאים.

דילוג לתוכן