ב- Wright Inflatables אנו עובדים קשה על מנת להבטיח שהאירועים שלנו יהיו ללא מתח ומהנה. אנו עובדים עם משפחות, עסקים וכנסיות באירועים ומשתפים את התשוקה שלנו לילדים באמצעות PTA שלנו ומעונות יום בבתי ספר במחוז ספרטנבורג.

בנוסף לטירות המתנפחות שלנו

אנו מציעים גם שילובים של מגלשות מתנפחות, מושלמים לשימוש בתנאים יבשים במזג אוויר חם ולבריחה במזג אוויר חם יותר. קומבינות אלה ידועות כיחידות שילוב מכיוון שהמגלשה מחוברת לבית הקפיצה ובצד השני של המגלשה.

הבית הקופצני יכול לשאת שמות רבים

כולל טירה קופצנית, בית קופצני, בית קופצני וטירה קופצנית. ילדים אוהבים לקפוץ מעלה ומטה, להימנע ממכשולים ולזרוק את הכדור דרך חישוק כדורסל. ואז כל שעליך לעשות הוא לטפס על המגלשה ולהתחיל מחדש עם הצד השני של הטירה המקפיצה וסדרת קפיצות חדשה.
לעוד פרטים אודות מתנפחים להשכרה ניתן להעיף מבט ב- gibushon.co.il

הליכת הירח מעוצבת בקפידה ומובטחת נקייה ועמידה כדי להבטיח את ביטחונם של כולם. את כל סירות הגומי מנקים עם חומר ניקוי צמחי לפני האירוע, במהלך ואחריו. המגלשה והבית הקופצני מאובטחים בשקי חול וערימות עם המסירה.

מזג האוויר

הוא תמיד גורם שיש לקחת בחשבון כאן בספרטנבורג, SC, אך אנו מבינים גם שמקרי חירום משפחתיים יכולים להתרחש. אם תצטרכו לבטל מכל סיבה שהיא, אנו מציעים לכם בדיקת גשם כדי להבטיח תאריך בו נדחה את האירוע. יש לנו גם אשראי שניתן להחיל על כל שכר דירה מתנפח בספרטנסבורג בכל עת, כולל מסיבה בשנה הבאה אם איננו יכולים להזמין ספר מחדש בתאריך סמוך. מכיוון שהפארקים של מחוז ספרטנבורג דורשים תעודת ביטוח לצורך הקמת סירות גומי באתר האינטרנט שלהם, חשוב לוודא שאתה עובד עם חברה מכובדת. אנו נשמע ממך בקרוב כדי לאשר את הפרטים הדרושים ואנחנו נדאג להמשך השכרת האירוע שלך בספרטנבורג, סק.