עולם המשחקים

עולם המשחקים

מדי שנה ממתינים מיליארדי גיימרים לאתגרים שלהם במשחק, בעוד מפתחי משחקים, מדענים וחוקרים עובדים קשה למצוא דרכים חדשות להביא בעיות גלובליות אמיתיות לעולם משחקי הווידאו. מפתחי משחקים וחוקרי משחק שמחים לעשות משהו בכל מקרה וסקרנים לראות איזה שימוש יש להם בפתרון הבעיות הגדולות.

אין ספק שמשחקי העולם הפתוחים הטובים ביותר יכולים להגיע במגוון צורות, אך תכונה חשובה היא שהם מאפשרים לך לחקור באופן חופשי. אתה יכול לבנות בסיסים ענקיים, לשחק עם חברים, לחקור עולם שלם או פשוט לחקור יקום יפהפה. גלה היכן תוכל להתחיל את הרפתקאת המשחק הפתוחה הבאה שלך בעולם, תלוי לאן תרצה להגיע.

ישנם סוגים רבים ושונים של משחקים המושלמים לפתרון בעיות, אך במאפייני RPG הטובים בעולם הפתוח אין צורך לקבל החלטות חשובות או לרכוב על סוסים. אם אתה משתעמם, אם יש לך יותר מדי זמן פנוי, תשמח לקבל מנוי למגזין למשחקים ופאזלים עולמיים. או נסה את ה- Xbox Game Pass של מיקרוסופט לבחירת אוספים היטב של משחקים בחינם ל- Xbox 360, PS3 ו- PS4 שלך.

בחר מבין 10 משחקי הילדים הפופולריים ביותר מרחבי העולם וזכור שצחוק אינו דורש תרגום. משחק משחק פירושו שההחלטות הווירטואליות שאתה מקבל יום אחד יכולות לעזור לשנות את העולם האמיתי לטובה.

אם אתה מעדיף משחקים שיש בהם פחות אלימות, Q9 Action Game הוא מקום נהדר ללמוד את ההיבטים החשובים ביותר של משחקי שמע. כמו כן אתאר משאבים שיאפשרו לך למצוא ולהשמיע עוד רבים ממחזות הרדיו הנ"ל.

המשחק הזה הוא ייחודי בכך שהוא מבוסס על חשיבה מרחבית: עליכם למצוא את המיקום המדויק של המכשולים ולדמיין את הדרך הטובה ביותר לגפן כדי לנצח את המשחק. רוב המשחקים בעולם הפתוח רואים אותך נוסע מנקודה A לנקודה B כדי להשיג כל דבר, אבל המשחק הזה מתחיל מכוכב שלם, רק כדי להתרחב משם ולתת לך עיר או אפילו מדינה לחקור.

זה נוטה להקל על הצרכנים להשתמש במכשירי צד שלישי ולייצא ציונים והצלחות מקונסולה אחת לאחרת. ככאלה, רשימה זו של משחקי העולם הפתוחים המובילים מכילה מספר משחקים המתחרים בכל פלטפורמות המשחק. Steam נותרה נקודת המוצא, מכיוון שמשתמשים יכולים לדפדף ביותר מ- 30,000 כותרים בקטגוריה זו.

גלה את מיטב הקהילות המקוונות, אימץ חיות מחמד מגניבות ותהנה מהעדכונים הקרובים ומשחקים מהנים חדשים שייצאו בקרוב. עם מבחר מהנה של משחקים תוכלו להעסיק את המוח והפנאי.

הסוד של משחקי העולם הפתוח הוא לקבוע עד כמה יהיה משחק מסוים פתוח. אם אתה חושב שאתה מעדיף משחק לשחקן יחיד בו רק אתה והתוכנה שלך משחקים, אותו משחק עם חברים אומר שאתה יכול לדון בציונים, אסטרטגיות והסיפור החשוב ביותר.

זו לא הדרך בה מעצב יפתח משחק לסטודנטים לשחק בצורה שמשחק וידאו היה משחק; מדובר ביצירת עולם המאוכלס על ידי השחקנים עצמם. המשחק הזה ניתן להרחבה באמת, ובמקום רק לגרום לשחקנים לפתור בעיות בדיוניות, יש להם אפשרות לעבוד עם מדענים ומומחים מתחומים רבים ושונים כדי להתמודד עם אתגרים שטרם נפתרו.

תעשיית משחקי הווידאו המסורתית לא אימצה סטנדרטיזציה, והעדיפה להגביל את השחקנים לפלטפורמות ספציפיות ולמכור משחקים יקרים. סטאדיה לא תספק שחקנים קשוחים, אך היא פותחת משחקים מתקדמים לקהל רחב יותר.

העולם החדש מפותח על ידי צוות ותיקי תעשייה שיש להם ניסיון בבניית כמה ממשחקי המולטי-פלייר הפופולריים ביותר בעולם, כולל Destiny, World of Warcraft ו- Everquest. החברה התחילה עם הלהיט מבוסס הפלאש FarmVille לפני שעברה ל- HTML5 ולפלטפורמת המשחקים המיידית שלה. האחת היא שהפרויקט הגדול כל כך גדול, שאמזון משחקים שכרה מפתחי משחקים מנוסים רבים ועבדה על כותרת זו כבר כמה שנים. בעוד שענקיות הטכנולוגיה נראות להוטות לנסות, יש מעטות בז'אנר שיכולות לתפוס סופת שלג, והטכנולוגיה מוגבלת יחסית לחוויות קטנות ופשוטות.

השווה, למשל, גרסה מוקדמת שאפתנית של Halo לתוצאה הסופית והמוגבלת יותר. רק המחשב האישי מציע מספיק מקום לאזורים העצומים בעולם המשחק ולמספר קטן בלבד של שחקנים.

זה עוזר לגרום לאנשים לצאת לעולם, לתקשר עם אנשים ולהנות בכיף. המשחקים העולמיים מציעים את האפשרות לחגוג אחדות, חברות וגבולות עם אלפי ספורטאים מענפי ספורט ומדינות שונות. במשחקי העיירה והעולם יש לך את המקום המושלם להיפגש ולשחק עם אוהדי וחברים אחרים בעיר, כמו גם זה נגד זה ונגד שחקנים אחרים ממדינות אחרות.

דילוג לתוכן