משחקי וידאו

Table of Contents

אין דבר גרוע יותר מלרכוש משחק וידאו ולהמתין למחיר הגרסה החדשה שיירד, אבל מה אם תוכלו לחסוך בקנייה על ידי חיסכון בכמה מהמוצרים האהובים עליכם? לכל חנות, מאמזון ועד חנות פלייסטיישן, יש דפי מכירות משלה שיעזרו למצוא פריטים במחירים מוזלים. נצל את ההצעות המיוחדות של מבצעים ומשחקי וידאו אחרים וקבל גישה למגוון רחב של אביזרי משחק וידאו שיעזרו לך לחסוך כסף על המוצר המועדף עליך.

אם אתם מחפשים אחר משחקי הווידאו האחרונים, אין סיבה לשלם יותר ממה שאתם צריכים. חפש קלפים המציעים נקודות נוספות כאשר אתה משתמש בהם לרכישת משחקים ואביזרים למשחקי וידאו. שני המקומות האחרים לחפש אביזרי משחק עם המבצעים הטובים ביותר במשחקים הפופולאריים ביותר הם GameStop ו- Newegg. פשוט הייתי הולך עם אזהרה אחת גדולה לכל מי שרוצה להרים את וולפנשטיין: הרפובליקה הישנה.

אם אתה רוצה לשחק משחק וידאו חדש, זה לא אומר שאתה צריך לפזר 60 $ בחנות מקוונת. אם תרצו להגביר את עוצמת החוויה, לאמזון ולוולמארט יש מבצעים גם על אביזרים. הפעל את הרדיו כדי לטעום ממה שקורה לפני שאתה שולח אותו למחשב שלך.

הדור השני של קונסולות משחקי הווידיאו נולד מלהיטי ארקייד כמו Space Invaders ו- Pac-Man. משחקים אלה משכו אנשים רבים שלא חשבו לקנות מערכת משחקי וידאו ביתית בעבר, כמו אלה שקנו את NES. בשוק המקומי פותחו משחקים חדשים לשוק שהיו בלתי מעשיים עבור מערכות מסחריות.

מפתחים אמריקאים התמסרו לפיתוח משחקים לשוק המחשבים ההולך וגדל, לפני שנינטנדו נכנסה למערכת בידור נינטנדו שלה, שיצאה בשנת 1985. ה- NES הכניס עידן חדש של פיתוח משחקי וידאו ביתיים בארצות הברית, עטרי עזב את שוק הקונסולות וחזר לשורשי משחק הארקייד שלו. האסטרטגיה של נינטנדו עבדה, Atari חזר עם Atari 2600 בשנת 1987 ו- NES בשנת 1988, וכך גם קונסולות אחרות כמו Sega Mega Drive ו- Sega Genesis. פעם הייתה עידן רחוק, היו מספר מפתחים מתחרים, שכל אחד מהם חיפש נתח משוק הבידור הביתי החדש, אך שוק משחקי הבית והווידאו משגשג ומתרחב כיום.

עם כניסתם של ה- Atari 2600 בשנת 1987 ו- Sega Mega Drive בשנת 1988, ה- 2600 היו מצוידים במחסניות נשלפות כדי לשחק במגוון משחקים באותה חומרה. זה עזר לעורר עניין במשחקי וידאו ביתיים במשך כמה שנים, אך אז הגיעו שנות התשעים, כאשר מספר יצרני הקונסולות נגמרו למשחקים ואלפי משחקים שלא נמכרו הגיעו למזבלות. באותה תקופה פינו את שווקי הקונסולות השלמים, מה שאפשר לגיימרים לקבל החלטה מושכלת יותר לגבי איזה מהם לקנות.

בקרי המשחק הפכו מתוחכמים יותר, פטיפונים ומתגים פשוטים פינו את מקומם לג'ויסטיקים ולוח המקשים הניתן לזיהוי, ובמקביל מיקרו-מעבדים מובנים אפשרו לשחקנים לשחק מספר בלתי מוגבל תיאורטית של משחקים בקונסולות שלהם.

כמו מאש מטהר מטהר, Crash סלל את הדרך לפיתוח משחקי וידאו ולעליית תרבות משחק אמיתית. מוסיקה במשחקי וידאו משמשת לעיתים קרובות כאמצעי ליצירת רגשות, התקשרות ופעולה. מה דעתך על Crash Bandicoot ועל שאר סדרות משחקי הווידאו העשויות והאיכותיות? יתר על כן, משחקי וידאו משפיעים על המוח באותה צורה כמו תרופות ממכרות: הם מפעילים שחרור של דופמין, חומר כימי המחזק את ההתנהגות. מחקרים אחרים הראו כי היצירתיות של הילדים מגורה גם על ידי משחק בכל סוגי משחקי הווידאו, כולל משחקים אלימים, ושימוש בהם. ילדים ראו גם שיפור בחשיבתם במשחקי תפקידים – כמו מבוכים ודרקונים ומלחמת הכוכבים.

היעדר כותרות בין קונסולות מנע מבלוטת משחקי וידיאו בודדים מהקהל, מה שהשפיע על המכירות ומנע התפתחות של קהל מעריצים ייעודי. זה לימד את יצרני הקונסולות לבדוק את הרקורד שלהם מול איכות מפתחי המשחקים כמו Activision ולהביע את שליטתם על הפצת המשחקים שלהם.

אחרי הכל, מישהו יכול להשקיע שעות רבות במשחק וידאו רק בגלל שהוא נהנה ממנו, אבל הוא גם יכול לעצור ללא קושי רב. אם מישהו היה מפסיק לשחק במשחקי וידיאו מכיוון שידע שהוא צריך, תהיה לו התמכרות אליו. תחילה הוא השתלט על התוכנית של משחק וידאו והקים מערכת בה אנשים יוכלו להוריד את המשחק למחשב האישי שלהם. ראיתי אותו משחק שעות על גבי שעות, משחק משחקים כמו האחים סופר מריו 2, מריו קארט וקאנטרי דונקי קונג.

ילדים וצעירים קשורים כעת למשחקי וידאו עד כדי כך שהם מאיימים על הוריהם כשאומרים להם לכבות את הבקרים.

משחקי וידאו
משחקי וידאו צילום pixabay
דילוג לתוכן