משחקים

Table of Contents

רבים ממשחקי הלוח האהובים עלי זמינים כאפליקציות לטלפונים חכמים וטאבלטים של iOS ו- Android, ורבים מהם מצבים מרובי משתתפים מקוונים, כך שתוכל לשחק עם שיחות קול או וידאו. אינטרנט עם דרכים רבות לשחק במשחקי לוח מקוונים, כגון משחקים לטלפונים ניידים, טאבלטים ומחשבים.

רבות מהאפליקציות האלה זולות לרכישה, כך שלא תפרו את הבנק שמשחק בהן, ומשחקי לוח מסוימים באפליקציה גם הם בחינם. שיחקתי כמה משחקים בחינם, אבל הייתי ממליץ לראות את התחומים המכוכבים ואת היקום של אונו וקטאן בסמארטפון או בטאבלט שלך. ל- Tabletopia, שהוזכר לעיל, אפליקציית משחקי לוח נהדרת לסמארטפונים וטאבלטים של iOS ו- Android; שיחקתי בשתי האפליקציות ולא רציתי להשמיע אותן. זה יכול להיות משחק יחיד בו שחקן חווה סביבה וסיפור מתוכנתים, או שהוא יכול לאפשר לשחקנים לתקשר באמצעות האינטרנט.

אלמנטים מסוימים במשחק הלוח כוללים משחק קלפים כדי לעקוב אחר התקדמות המשחק, ורובם דורשים ציוד כגון קלפים וקוביות. חלקם מערבים הימורים, אך רובם לא, למעט משחקים כמו אונו וקטאן. לבסוף, יש משחקים שמשתמשים באריחים גרפיים כדי ליצור מערך לוח שעליו ניתן לשחק אלמנטים אחרים במשחק.

משחקים רבים שנכנסים לקטגוריה זו הם בחינם – צורה שהם מגיעים בקופסה, אך עדיין אינם דורשים שטח גדול בו ישחק את המשחק. חלק מהמשחקים פופולריים כמשחקי שתייה, וחלקם עשויים לכלול פעילויות פיזיות כגון ערבוב. בעוד שמשחקים מסוימים דורשים רפלקסים ותיאום, אלה ואחרים יכולים להתבצע על ידי אדם שיכור ולא סביר שיגרמו לפציעה בעת ביצועם. ניתן לשחק במשחקי סלון גם כמשחק סלון, למעט משחקי לוח וקלפים. משחקים אלה עדיין אינם דורשים שום ציוד מלבד מה שיש בקופסה.

אם זה נראה לילדים שלך קל, תן להם להמשיך הלאה ולנסות משחק מקוון בעצמם. אם המשחק קשה מדי עבורם, יתכן שהם לא ירצו להמשיך לשחק וללמוד, ואם זה לא כיף, הם אולי לא ירצו לשחק. הם לא יקבלו את היתרונות החינוכיים שיש למשחק הזה להציע, או אם לא, אם הם לא נהנים מהמשחקים.

ניתן לרכוש או להוריד Terraforming, ואני ממליץ לך לנסות את זה שם, אבל זה לא רק גרסה מקוונת של שחמט. ב- Steam תמצאו הרבה משחקי לוח דיגיטליים שניתן לרכוש במגוון פורמטים שונים, כמו שח, לוח שחמט, משחק קופסא, משחקי פאזל וכו '. אם תחפשו משחקים טובים ב- App Store או ב- Play Store, רבים מהם יצוצו מכיוון שכולם זמינים באינטרנט, אז אני ממליץ לחפש שם.

אם אתם מחפשים משהו, תוכלו לשחק במשחקי לוח מסוימים ברשת מבלי שתצטרכו לקנות את הגרסה הדיגיטלית של המשחק או לשלם עבור אתר אינטרנט. זה אולי לא חלק כמו לשלם עבור הזכות, אבל זו חוויה הרבה יותר טובה מאשר לשחק במשחק לוח על ידי קנייה וקנייה מקוונת, או קנייה ומשחק בפלטפורמה דיגיטלית.

זכרו שמדובר במשחקים שאנשים משחקים בכל מקרה, אז וודאו שאתם מוכנים לנסות כמה שיותר משחקים. השגת הדברים הטובים יכולה להיות התמודדות עם אתגרים רבים ולהרוויח תגמולים או להשתמש בנקודות אלו לרכישת משחק חדש. המשחקים האלה נהדרים לקחת מנוחה מעשר רמות ומעלה בפגישה אחת, ויש סיכוי טוב שתזכה בפרסים אם תגלול בין כולם.

זה אומר שמעולם לא היה זמן טוב יותר להיכנס ולשחק משחקי וידאו. אם אתה לא צריך לשחק את המילים באופן מיידי, אתה יכול לשחק במשחקים האלה במשך שעות, וזה אומר לסיים את כולם. משמעות הדבר היא שאתה מסוגל להישאר מחובר לאנשים בזמן שאתה משחק במשחקים ברקע חייך. מכיוון שילדים עשויים להגיע לבני הנוער שלהם, למבחר משחקים מקוונים יהיו כותרים שיספקו שעה או סוף שבוע שלם של אתגר ובידור. בין אם אתה מרכיב דברים, פותר בעיות מסובכות או שורש באוויר אחר מטבעות או כל דבר אחר, יהיה לך כמעט כל סגנון משחק. מבלי לתת לך כמה אפשרויות שונות, יש כמה דרכים שונות לשחק במשחקי לוח ברשת.

קבוצות משחקי לוח כוללות מגוון סוגים שונים של משחקים, החל ממשחקי קופסא למבוגרים ומשחקי קופסא לילדים ועד למשחקי קופסא לילדים. המשחקים משתנים מאוד וסובבים סביב עיצוב מצויר, כגון "חיבור הנקודות", "נקודות" או אפילו "משחקי פאזל".

חלק משמחת ההדפסה והמשחקים המקוונים היא שאתה בעצם מכין את המשחק בעצמך. משחקי אסטרטגיה כוללים משחקי קופסא כמו Go, Monopol, Risk, Scrabble, Trivial Pursuit, Go ומשחקי אסטרטגיה אחרים ולעתים קרובות נדרשים ציוד מיוחד בכדי לשחק בהם. כמה משחקי מיומנות כוללים שחמט, פוקר, משחקי קלפים וסוגים רבים אחרים של משחקים. Craps היא הדוגמה המפורסמת ביותר, מכיוון שהיא נתפסה במקור כמשחק מזל ולכן היא פופולרית כמשחק מזל; עם זאת, זהו גם משחק לוח.

 

משחקים
משחקים צילום pixabay
דילוג לתוכן