מה חשוב לדעת על שירותי הובלה בגדרה?

Table of Contents

קרדיט תמונה FREEPIK

גדרה היא אחד הישובים הוותיקים ביותר בארץ שכן המושבה הוקמה ע"י הביל"ויים כבר בסוף המאה ה-19. במאה הנוכחית הישוב השקט שמציע איכות חיים טובה ומערכת חינוך ברמה גבוהה, קרוב מאוד למרכז הארץ, נהנה מתנופת פיתוח, ומושך אליו אוכלוסייה איכותית. בהתאם גדל גם הביקוש לשירותי הובלות בגדרה ואליה. כדי לבחור נכון חברה שתספק שירות מעולה במחיר אטרקטיבי כדאי לקרוא את המידע בכתבה זו.

למה כדאי לעבוד רק עם חברת הובלות בעלת ניסיון רב?

כל הובלה בגדרה – של תכולת דירה, של פריטים בודדים, של חנות, משרד וכו' – היא משימה שכדאי להפקיד בידיים מנוסות.

כשעובדים עם חברת הובלות ותיקה כמו למשל הובלות מיכאל ובוריס מובטח ראש שקט, וזאת משלוש סיבות עיקריות:

  1. רק חברה שמספקת שירות בסטנדרטים גבוהים תישאר בענף במשך שנים רבות, כך שהניסיון מעיד על איכות העבודה וכדאיות הזמנת החברה.
  2. חברה בעלת ניסיון רחב היקף ומוניטין מרשים תרצה לשמור עליו ולכן תספק גם לכם שירות מצוין.
  3. הניסיון מונע טעויות עקב חוסר תשומת לב ועוזר למצוא פתרונות גם לתרחישים בלתי צפויים שעלולים לשבש את ההובלה.

היכרות טובה עם הישוב ועם אזור השפלה

גדרה היא אמנם מקום קטן למדי, אבל גם כך כדאי להעדיף חברות שמכירות את כל חלקי הישוב כולל השכונות החדשות. גם היכרות עם האזור באופן כללי ועם הכבישים השונים באזור השפלה, אלה שמובילים אל גדרה וממנה, תורמת לחיסכון בזמן בזכות האפשרות לתכנן מראש את נתיב הנסיעה האופטימלי (גם בעידן הווייז אין תחליף להיכרות אמיתית עם האזור, מתוך ניסיון בפועל).

שירותים משלימים להובלה

במידת הצורך תוכלו לקבל מחברת ההובלה, ובפרט אם בחרתם נכון בחברה איכותית, גם שירותים משלימים. כלומר לא "רק" הובלה בגדרה אלא גם למשל שירותי אריזה ו/או אחסון. אריזה היא אופציה מומלצת במיוחד במקרים שבהם אין לכם זמן לבצע בעצמכם את הפעולה הזו (שכידוע גוזלת זמן רב ויקר). גם כשיש פריטים רגישים רבים מומלץ להשאיר לאנשי מקצוע מנוסים את מלאכת האריזה, וכך לדעת בוודאות שלא ייגרם נזק לשום חפץ.

הסכם עבודה מפורט וחתום

המלצה נוספת לקראת כל הובלה בגדרה היא לוודא שאתם מקבלים לידיכם הסכם מפורט, מסודר וחתום ע"י נציגי חברת ההובלות שנבחרה למשימה. אין חובה לקבל חוזה בכתב, כלומר על דף, גם הסכם שנשלח במייל או בווטסאפ מספק את הביטחון הדרוש – אבל כן חשוב לוודא שהוא כולל את כל פרטי ההובלה: היום שבו יתייצבו אצלכם המובילים, השעה המדויקת, התכולה שתועבר (כולל מספר הקרטונים, פירוט של הרהיטים ושל מכשירי החשמל, חפצים ספציפיים נוספים שלא נארזים בקרטונים), מספר אנשי הצוות שיגיעו, מנוף אם יש בכך צורך וכמובן מחיר.

דילוג לתוכן